بابایی فرماندار کرمان عدم درک صحیح از شرایط موجود، بزرگترین تهدید/ وضع نابسامان بازار، گریبان گیر شده است

شورای بخش  شورای بخش   معرفی ادارات و نهادهای راین  معرفی ادارات و نهادهای راین   دهیاری ها  دهیاری ها   چارت سازمانی  چارت سازمانی  
در توسعه اقتصادی راین کدامیک اهمیت بیستری دارد
: کشاورزی
: صنایع و معادن
: گردشگری
: صنایع دستی
   صفحه اصلی
   اخبار
   درباره ما
   جستجو در سایت
   گالری عکس
   شهدای منطقه راین
   سایت های مهم ››
   سرود راین  شمسی   

               

  بابایی فرماندار کرمان عدم درک صحیح از شرایط موجود، بزرگترین تهدید/ وضع نابسامان بازار، گریبان گیر شده است

شماره خبر : 728    انتشار : 17/4/1397    ساعت : 11:35     فرستنده مطلب : مديريت
علی بابایی، فرماندار کرمان، در دومین نشست هم اندیشی ائمه جمعه و بخشداران شهرستان کرمان به میزبانی شهر راین، در سخنانی  تأکید کرد باید به کارآفرینان، ارزش دهیم و آنان را درباره این ظرفیتی که برای اشتغال فراهم شده توجیه کنیم.

 وی در ادامه با اشاره به اینکه وضعیت کنونی بازار گریبان خیلی ها را گرفته و تلاطم های بازار از داخل و خارج و با افراد سودجو و در قالب احتکار و گران فروشی برای فشار به مردم ایجاد شده افزود: تنظیم بازار یکی از نکاتی است که بخشداران باید پیگیری کنند تا به مردم اجحاف نشود.

 بابایی بر فقرزدایی تأکید کرد و با افزودن اینکه این مسئله از اول انقلاب شعار ما بوده و هست و باید به رفع محرومیت و فقرزدایی کمک کنیم؛ اظهار داشت: در اولویت های اعتباری راه ها و آب شرب روستایی که در واقع رفع محرومیت است، گذاشتیم.

 وی خاطرنشان کرد: شرایط کنونی بسیار حساس است و جنگ اقتصادی را امروز با همه محدودیت هایی که ایجاد کرده می بینیم؛ این جنگ، بستری برای مسائل اجتماعی و سیاسی و تبدیل به بحران های امنیتی شده لذا باید با دقت موارد را رصد کنیم تا دشمنان به اهداف خود نرسند.

 فرماندار کرمان گفت: طبیعی است شرایط جنگ با صلح متفاوت است و در این شرایط، نمی شود عادی کار کرد و باید بیشتر کار کرد لذا باید با دقت و تدبیر و هوشمندانه وارد جنگ شد پس باید مردم دست به دست هم داد تا به شکل مناسبی از آن عبور کنیم و بزرگترین تهدید، عدم درک صحیح از وضعیت موجود است.

 وی با تصریح به اینکه ما نباید در ناامیدی مردم نقش داشته باشیم بلکه باید هم افزایی و هم فکری را مد نظر قرار دهیم و از حاشیه بپرهیزم؛ در خطاب به بخشداران بر توجه به رضایت مندی ارباب رجوع، میز خدمت در همه ادارات، ملاقات های مردمی و حضور آنان در مساجد و در میان مردم و کاهش هزینه های اداری تأکید کرد.

 بابایی گفت: در جنگ اقتصادی و فرهنگی باید ابتکار عمل نشان دهیم زیرا در برنامه ششم از کل اعتبارات پیش بینی شده برای رشد ۸ درصدی، ۸۷ درصد باید اقتصادمحور و توسط بخش خصوصی باشد و ۱۳ درصد دولتی است لذا باید ابتکار عمل به خرج دهیم.

 
     

نظرات کاربران :

 
نام  : *  
نظرات : *

(حداکثر 700 کارکتر)

  
تعداد کارکتر تايپ شده :  
   


کليه حقوق اين سايت برای بخشداری راین محفوظ است

برنامه نويسی و حق تکثير اين نرم افزار متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد

www.bakhshdarirayen.ir