جشنواره یار مهربان در راین برگزارشد

شورای بخش  شورای بخش   معرفی ادارات و نهادهای راین  معرفی ادارات و نهادهای راین   دهیاری ها  دهیاری ها   چارت سازمانی  چارت سازمانی  

در توسعه اقتصادی راین کدامیک اهمیت بیستری دارد
: کشاورزی
: صنایع و معادن
: گردشگری
: صنایع دستی


   صفحه اصلی
   اخبار
   درباره ما
   جستجو در سایت
   گالری عکس
   شهدای منطقه راین
   سایت های مهم ››
   سرود راین

  شمسی   

               

 جشنواره یار مهربان در راین برگزارشد

شماره خبر : 472    انتشار : 11/2/1396    ساعت : 12:34     فرستنده مطلب : مهندس مولائی


جشنواره یار مهربان با حضور نویسندگان به نام استان کرمان، هوشنگ مرادی کرمانی و محمدعلی گلابزاده ، طلابیگی معاون آموزش وپرورش استان کرمان، مدیران وروسای ادارات ونهادهای شهرو مدیران ودانش آموزان دور دوم ابتدایی و دور اول متوسطه در سالن خاتم الانبیا راین برگزارشد.

در این جلسه عباسپور بخشدار راین اظهار داشت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه سبب می شود اوقات فراغت عموم مردم به نحو مطلوب سپری شود، و ادامه دادتوجه به مطالعه و کتاب و کتاب خوانی از راههای مهم توسعه فرهنگی جوامع امروز بشری است.

وی در این همایش با تقدیر از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی  خصوصا" هوشنگ مرادی کرمان و محمدعلی گلابزاده از نوسیندگان و مفاخر استان کرمان گفت: امروز یکی از نیازهای اساسی بشر و جامعه افزایش سطح آگاهی عمومی است و این راه محقق نمی شود مگر با توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی .

این جشنواره با حضور گرم اولیا ودانش آموزان برگزارشده و دانش آموزان با  برنامه های شاد منجمله قصه گویی از کتاب مثل ماه شب چهارده ، سرود واجرای موسیقی همراه بود. درپایان مراسم به رسم یادبود به نویسندگان به نام کرمان لوح یادبود  هدیه داده شد.


 
     

نظرات کاربران :

 
نام  : *  
نظرات : *

(حداکثر 700 کارکتر)

  
تعداد کارکتر تايپ شده :  
   


کليه حقوق اين سايت برای بخشداری راین محفوظ است

برنامه نويسی و حق تکثير اين نرم افزار متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد

www.bakhshdarirayen.ir